1. Заповнити бланк заяви (у додатку 2015_11_12_09_45_36) разом з зав. гуртожитком, підписати її у бухгалтерії студмістечка
2. Заповнити декларацію (у додатку) (довідку про доходи (стипендію) можна взяти у 1 корпусі, 110 кабінет, графік роботи графік роботи з 9 до 10, з 14 до 17 (пт з 14 до 16.45). Потрібно вказувати всі свої доходи, буде проводитись перевірка по податковій.

Довідку про доходи потрібно брати лише за 2015 рік

При підвищенні оплати – відділ субсидії самостійно буде перераховувати суму субсидії, і додатково документи непотрібно буде здавати. (вю цю інформацію уточнювали у відділі субсидій Солом”янського р-ну)

3. Можливе оформлення документів у електронному вигляді https://subsidii.mlsp.gov.ua/
4. Більше інформації вказано в оголошенні, яку надали з відділу субсидії Солом’янського району.
⚡Передати документи до відділу можна багатьма способами
– відправити поштою (просп. Повітрофлотський 40, м. Київ, 03186, каб. 102),
– …..

– Можливо друзям зібратись і щоб один завіз всі документи.
⚡Прохання до всіх жителів студмістечка (що є прописаними) #КПІ почати оформлення субсидії. Тел. для консультацій 207-39-12, 207-39-21
🌝 На сьогодні #КПІ, завдяки спільним зусиллям адміністрації студмістечка та #Профкому студентів, єдиний університет нашого району, який готовий для оформлення субсидій.

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії
на оплату житлово-комунальних послуг

Зразок заповнення заяви та декларації тут s