Нажаль, державні органи ігнорують права студентів. Відомо, що починаючи з 5 липня 2015 року держава зобов’язана виділяти деяким категоріям населення (учасники бойових дій, діти учасників бойових дій, діти загиблих військовослужбовців, діти загиблих учасників масових акцій громадянських протестів, діти, зареєстровані як вимушено переміщені особи) цільову допомогу для здобуття вищої освіти (подробиці – http://vk.cc/3ZIJkV). При цьому Кабінет Міністрів України досі не затвердив порядок і умови надання цієї підтримки.
Профком студентів та КМОППОіНУ взяв на себе оформлення судового позову від імені одного з постраждалих та супровід справи, а також фінансові витрати. Наші вимоги:
1. Визнати протиправною бездіяльність КМУ.
2. Зобов’язати КМУ затвердити необхідний порядок і умови.
3. Стягнути з держбюджету на користь потерпілого кошти в рахунок компенсації витрат на проживання в гуртожитку за вказаний період.
Будемо повідомляти вас про хід судового розгляду. #КПІ #Профком