Профспілкові документи

Постанова звітно-виборної конференції СПА м. Києва.

ПОСТАНОВА
звітно-виборної конференції
Студентської профспілкової асоціації м.Києва

м.Київ 17 березня 2005 р.

1. Визнати роботу Студентської профспілкової асоціації м.Києва, як ефективної системи діяльності студентського профспілкового руху задовільною.

2. Разом з Профспілкою працівників освіти і науки м.Києва активізувати співпрацю з громадськими організаціями органами державного управління, місцевого самоврядування, депутатським корпусом, направлену на вирішення проблем соціального захисту студентської молоді та адаптації її в сучасних економічних умовах.

3. Розробити концепцію ролі і місця Студентської профспілкової асоціації м.Києва у сучасному суспільному житті столиці України. (Робоча група. Термін до 01.01.2006 р.)

4. Вивчати і узагальнювати передовий досвід роботи первинних профспілкових студентських організацій, їх співпрацю з первинними профспілковими організаціями вищих навчальних закладів.

5. Формувати громадську думку, позитивний імідж СПА м.Києва через засоби масової інформації, Інтернет, круглі столи, прес-конференції тощо. (Постійно).

6. Розвивати міжнародні зв’язки. (Постійно).

7. Організувати постійно діючу школу профспілкового активу з впровадженням нових форм і нових методів навчання. (Щоквартально).

8. Відповідно до угоди про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та Студентською профспілковою асоціацією м.Києва спільно з КП «Київський метрополітен» проводити необхідне корегування кількості проїзних квитків в межах встановленої квоти 100 тис. штук протягом року.

9. Продовжити угоду про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та Студентською профспілковою асоціацією м.Києва на 2002/2007 р.р. до 2010 року.

10. Внести затверджені пропозиції до Положення про Профспілку працівників освіти і науки м.Києва.

11. Затвердити зміни і доповнення до Положення про пільговий проїзний квиток.

12. Продовжувати розвивати передові форми культурно-масової, спортивно-оздоровчої та соціально-побутової роботи (Турнір з баскетболу, студентська красуня, кінофестиваль «Пролог», конкурс «Кращий студентський гуртожиток» тощо).

13. Постійно відстоювати інтереси студентських колективів ВНЗ м.Києва, зокрема Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, щодо погодження капітального будівництва інших об’єктів не навчального призначення на території ВНЗ.

14. Внести пропозиції до Київської міської державної адміністрації щодо реконструкції або будівництва студентського гуртожитку комунальної власності сімейного типу із залученням коштів ВНЗ м.Києва, як дольової участі.