Студентські профспілкові організації неодноразово висловлювали свій протест щодо зниження соціальних гарантій та утисків прав молоді, яка навчається (невиконання ЗУ про приведення стипендії до прожиткового мінімуму, виплата стипендій без індексації, гальмування процесу надання субсидій студентам, гальмування процесу погодження порядку поселення студентів з зони #АТО до гуртожитків). Ми виходили на мітинги, пікетували Верховну Раду та Кабінет Міністрів, подавали петиції до Президента, писали листи до Кабінету Міністрів та міністерств, відкрито говорили про проблеми у #ЗМІ.
Прийшов той час коли ми повинні згуртуватися навколо спільної боротьби за #права молоді на достойне життя та освіту. Приєднуйтесь до Всеукраїнського руху “#Профспілки_БоротьбазаУкраїну“.
Постав свій підпис за гідне #життя!

Впродовж 16-18 лютого студентські #активісти університету відвідуватимуть академічні #групи і пропонуватимуть залишити свій підпис під зверненням до очільників нашої держави з вимогою: