Шановне #КПІ, Профком студентів звернувся до першого проректора з проханням видати розпорядження стосовно 4 та 11 травня, щоб було зрозуміло, які категорії осіб працють/вчаться у ці дні, а які відпочивають. Попередньо домовились, що 4 та 11 числа будуть проведенні “консультації” для тих студентів, які вчаться у суботу. Ті студенти, у яких немає пар у суботу – 4 та 11 травня – вихідні. Але чекаємо на розпорядження, обяцяли до завтра його видати і ми тоді розмістимо.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 2015_04_22_15_30_11

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!!

У зв ‘язку з багаточисленними зверненнями працівників НТУУ “КПІ” щодо вихідних днів на травневі свята повідомляємо:
Відповідно до ч. 1 ст. 73 Кодексу законів про працю України 1 і 2 травня – День міжнародної солідарності трудящих та 9 травня – День Перемоги є святковими днями.
Відповідно до ч. 3 ст. 67 Кодексу законів про працю України у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.
2 травня та 9 травня припадають на суботу. Субота є вихідним днем для працівників, які працюють за п ‘ятиденним робочим тижнем, та не є вихідним днем для працівників, що працюють за шестиденним робочим тижнем.
У зв ‘язку з цим для працівників, що працюють за п ‘ятиденним робочим тижнем, вихідними днями є: 1, 2, 3, 4 та 9, 10, 11 травня, а для працівників, що працюють за шестиденним робочим тижнем, вихідними днями є: 1, 2, 3 та 9, 10 травня

Адміністрація університету