Студенти КПІ не можуть бути осторонь, коли влада вбиває студентів та викладачів! КПІ – підтримаємо акцію, вийдемо з нашими колегами до МОНу, викажемо свою позицію! Збір біля пам”ятника Шевченка о 14 год. Орієнтир на прапор КПІ.

Студенти обурені замовчуванням в Міністерстві освіти фактів убивств силовиками студентів та викладачів вищих навчальних закладів, які брали участь в акціях протесту. Через це, у п ‘ятницю, 21 лютого студенти підуть маршем до Міністерства освіти і науки України.
Студенти вимагають від Міносвіти: оголосити по всіх навчальних закладах України день жалоби по загиблих студентах та викладачах. Враховуючи небезпеку, що представляють для громадян силовики та “тітушки”, Міністерство має зупинити навчальний процес у вишах Києва до стабілізації ситуації в столиці. Більше того, студенти вимагають звільнити заступника Міністра освіти Євгена Сулиму та виступити проти діяльності працівників МВС та території вищих навчальних закладів та студентських містечок.

О 14.00 студенти гуртуються біля пам ‘ятника Тарасу Шевченко звідки разом із сотнею самооборони рушать до Міністерства освіти і науки України.