Шановні КПІшники!

Дуже скоро до нашої родини приєднаються нові студенти, які будуть нести горде звання КПІшник. Одне з головних підтверджень цього звання є – студентський квиток. Всі Ви знаєте, що у КПІ вже декілька років видається студентський квиток сумісний з стипендіальною банківською карткою. Кожного року відбувається тендер серед банків, яким КПІ ставить відповідні умови. Цей рік теж не виключення. Дуже скоро КПІ буде проводити новий тендер (де приймають участь, як адміністрація, так і голови студентських організацій) на роботу з банками та на виготовлення студентських квитків (як нових, так і повторних). Нам дуже важлива Ваша думка стосовно умов, які ми встановлюємо банкам. Ми надаємо Вам перелік цих умов. Уважно перегляньте їх, і можливо у Вас виникнуть побажання, рекомендації та нові пропозиції.