У зв’язку із складними кліматичними умовами,  зниженням температури повітря в аудиторіях нижче санітарних норм  з метою захисту здоров’я студентів та викладачів університету та на виконання наказу 4-30 від 2.02.2012

НАКАЗУЮ:

1. Поновити в університеті навчальний процес з 7.02.2012 відповідно до розкладу занять вівторка (І-ий тиждень).

2.   Доручити деканам факультетів, директорам інститутів:

2.1. організувати проведення лекційних занять виключно в аудиторіях, температурний стан яких задовольняє санітарним нормам з температурою повітря вище 160С.

2.2. проведення лабораторних та практичних занять здійснювати у повному обсязі із забезпеченням  дотримання санітарних норм  в лабораторіях і аудиторіях.

3. Проректору Варламову Г. Б. забезпечити оперативне інформування студентів щодо змін у графіку навчального процесу.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора

Якименка Ю.І.