1. Як отримати оригінали документів студенту при відрахуванні за власним бажанням та з інших причин?

Студенту, відрахованому з НТУУ “КПІ”, необхідно отримати обхідний лист у студентському секторі відділу кадрів та архівної справи (кім. № 107 або №104 корпусу №1), приймальні години з 9-00 до 10-00 та з 14-00 до 17-00 щоденно, крім суботи та неділі. Після підписання здати у ВКАС (кім. № 107 або № 104 корпусу №1) відповідно оформлений обхідний лист, залікову книжку, студентський квиток та отримати свої документи під розпис.

2. Що робити, якщо студент не може отримати документи особисто?

Якщо студент з поважних причин не в змозі особисто отримати документи, це може зробити, як виняток, довірена особа при наявності нотаріально завіреної довіреності, при умові, що до студентського сектору ВКАС здано відповідно оформлений обхідний лист, залікова книжка та студентський квиток.

далі