Профспілкові документи

Звернення до студенства НТУУ "КПІ" !

Звернення до студентства НТУУ «КПІ» !

Шановні студенти!

Помаранчева революція перемогла! Про це свідчать численні дії представників різних гілок державної влади України: рішення Верховного суду про визнання виборів недійсними, відставка ЦВК та голосування у Верховній Раді змін до виборчого законодавства, яке унеможливлює фальсифікації за відкріпними посвідченнями та голосуванням на дому.

Проте до загальної перемоги залишився ще один крок — пере-голосування 26 грудня.

Профспілковий комітет студентів НТУУ «КПІ» з метою підходу до цієї важливої дати більш організованими та підготовленими оголошує призупинення політичного страйку студентів КПІ.

Ми закликаємо всю політично-активну молодь університету, яка, як показали останні тижні, була рушієм переломних подій в Україні та найбільш дієвим авангардом Помаранчевої революції, ще плідніше попрацювати на загальну перемогу. Час вуличного протистояння на даний момент себе вичерпав і найбільш корисними наші дії будуть на звичному місці кожного з нас. Службовець повинен працювати, студент має вчитись. Тільки маючи міцний тил позаду себе, в сенсі виконання умов навчального процесу, кожен з нас зможе врівноважено та цілеспрямовано виконати своє завдання в день пере-голосування. Кожен повинен усвідомити, що його особиста роль: чи то члена виборчої комісії, чи то спостерігача, чи то основного носія державної влади в Україні — виборця, виключно важлива саме в цей час.

Студенти зробили дуже багато та готові зробити ще більше задля захисту вільного вибору кожного громадянина України. А вже менш ніж за місяць розпочнеться екзаменаційна сесія, тому з відчуттям впевненості в перемозі ми повертаємось до навчання.

Але всі мають усвідомити, що студент КПІ в будь-який час поринеться виконувати свій громадянський обов’язок по захисту української демократії.

Ми всі українці, нас ніщо не розділяє.

ТАК !!!

Прийнято на засіданні профспілкового комітету студентів НТУУ «КПІ»,
протокол № 2 від 09 грудня 2004 року.

Резолюція спільного засідання Профспілкового комітету студентів, Студентської ради студмістечка, Студентської Ради університету щодо вдосконалення діяльності служби безпеки КПІ, ДНД та міліції, спрямованої на забезпечення правопорядку на території НТУУ “КПІ”.