Звітність Новини КПІ

Звітно-виборна конференція Профкому студентів КПІ

20 листопада відбулася 42-а звітно-виборна конференція Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Спілкування було в затишній, приязній атмосфері. Звіт голови Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського Гаврушкевича Андрія Юрійовича, який обіймав цю посаду два строки, конференцією був повністю схвалений і робота за останні п’ять років визнана задовільною. Голова ревізійної комісії Господінов Антон Михайлович доповів про надходження і видатки організації, а також зазначив, що під час перевірки господарської та фінансової діяльності ніяких порушень виявлено не було.

В конференції взяли участь багаторічний проректор з навчально-виховної роботи Киричок Петро Олексійович і нещодавно обрана проректор з цього ж напрямку Семінська Наталія Валеріївна, а також заступник голови Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Трофименко Олександр Миколайович. Серед найбільш значних досягнень Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за звітній період: зміни в Законі України про військовий обов’язок, які дозволяють в разі відрахування навчатися на контрактній формі та реалізовувати право на академічну відпустку і академічну мобільність не втрачаючи відстрочку від військової служби, багаторічні дії по захисту стипендій, які намагаються скоротити чи взагалі відмінити з 2014 року, впровадження разом з керівництвом студмістечка системи субсидій в КПІ ім. Ігоря Сікорського (вперше серед вишів Солом’янського району м. Києва), законодавче скасування обмеження в 23 роки для отримання пільг при навчанні учасникам АТО (ООС). П. О. Киричок підкреслив високий рівень патріотизму очільника Профкому студентів, який брав активну участь в Помаранчевій революції та Революції гідності, і вручив йому фотоальбом, складений із фотографій студентів-очевидців тих подій.

Абсолютною більшістю голосів делегатів конференції новим головою Профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського було обрано Степанюка Ігоря Васильовича, випускника видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також заступників голови Профкому студентів: Варжанського Іллю Володимировича та Момота Владислава Ігоровича. Було затверджено склад профкому студентів і делегатів на звітно-виборну конференцію міської організації профспілки. Останнє питання порядку денного: перспективи розвитку студентського профспілкового руху в Україні. На жаль, в законодавчому полі соціально-правові гарантії для студентських профкомів майже відсутні, а за останні роки тиск з боку керівництва держави на них тільки посилювався. Саме тому, для підсилення юридично-організаційних позицій конференцією було прийнято рішення про приєднання Профкому студентів до Профкому працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського. Також за вагомий особистий вклад у розвиток профспілкового руху та захист соціально-економічних прав і інтересів студентів були нагороджені почесними грамотами київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Гаврушкевич Андрій Юрійович, Ящук Ірина Романівна, Степанюк Ігор Васильович, Варжанський Ілля Володимирович, Господінов Антон Михайлович, подяки отримали Момот Владислав Ігорович (ІХФ), Мелько Марія Андріївна (ФТІ), Горобець Андрій Миколайович (ІЕЕ), Юрчишен Федір Васильович (ФПМ) та інші.

Dohody

Vydatky