Новини КПІ

14 листопада новий заїзд до Санаторія-профілакторія НТУУ «КПІ». Не барись, оформлюйся.

14 листопада 2011 розпочнеться новий заїзд до Санаторію-профілакторію. (№14)

Оформити путівку до Профілакторію мають право студенти НТУУ “КПІ” денної форми навчання.

– для цього необхідно – взяти довідку з деканату, про те, що студент;

– заповнити заяву (бланки у 10 кабінеті Профкому студентів), підписати заяву у голови профбюро студентів свого факультету/ інституту або у гололови оздоровчої комісії факультету/інституту;

– сплатити квитанцію в Ощад банку (бланк у 10 кабінеті) – 121 грн. 15 коп. Безкоштовну путівку мають право отримати студенти-сироти.

– Оформити путівку (при собі необхідно мати Профспілковий квиток) – у 10 кабінеті Профкому студентів НТУУ “КПІ”, вул. Борщагівська 144а.

У вартість путівки входить (24 дня) – 3- разове харчування, лікування.

Для студентів, які проживають у Києві та області – нається можливість проживання у санаторії-профілакторії.