Новини КПІ

«Ліга чемпіонів» серед студентів університету на «Кубок Профкому Студентів «КПІ»

До уваги усіх шанувальників міні-футболу в нашому Вузі!

Незабаром на Малому Спортивному Ядрі НТУУ “КПІ” розпочинається справжнісінька “ліга чемпіонів” серед студентів університету на “Кубок Профкому Студентів “КПІ”.
Ця подія має на меті пропагувати міні-футбол серед молоді, популяризувати спорт та фізичну культуру, активний відпочинок в широких студентських колах.

Своїм прикладом учасники змагання покажуть решті студентів, що спорт – це краще заняття для здоров’я і активного відпочинку сучасної молодої людини, а дух спортивного суперництва і жадання перемоги – невід’ємні чинники для виховання і розвитку, людини з активною життєвою позицією і майбутнього лідера.

Організатори змагань – Первинна Профспілкова Організація Студентів НТУУ “КПІ” за підтримки адміністрації студмістечка НТУУ “КПІ”. Всі матчі будуть проводитись за правилами гри в футзал FIFA на міні-футбольних майданчиках розташованих на Малому Спортивному Ядрі.