Новини КПІ

​Фінал ХVІІІ турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва

​Шановне студентство!

Добігає до завершення ХVІІІ турнір з баскетболу серед чоловічих студентських команд на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва, присвячений Міжнародному Дню студента.
​Упродовж жовтня – грудня зіграно 57 ігор. Залишилося лише провести фінал змагань для визначення хто є сильнішим у студентському баскетболі столиці.
​За результатами півфіналів головний трофей розіграють команди Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Доля ІІІ місця вирішиться грою між командами Київського національного торговельно-економічного університету та Національного авіаційного університету.
​Запрошуємо Вас відвідати фінальні ігри, які відбудуться 14.12.2017 р. у спортивному комплексі Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за адресою: вул. Верхньоключова, 1/26. Гра за ІІІ місце розпочнеться о 15.00. Фінал о 16.45.
​Любіть студентський спорт! Приходьте та вболівайте за свої улюблені команди.