Відкриваючи пошту, сьогодні вранці, напрапили на повідомлення “Від звичайних студентів” (так вони підписались). Прередаємо весь лист без змін:

Цю листівку створили звичайні студенти КПІ. Не акули пера і без можливостей провести справжнє журналістське розслідування. Стимулом до її створення стала стаття в газеті “Дзеркало Тижня” від 8 жовтня “Наука під арештом”, де автором описано рейдерське захоплення Інституту українознавства. За наступні дні ми зібрали інформацію, котра підтверджує намагання використати схожі сценарії і на теренах КПІ (звідси й назва листівки “БоЯн”, адже всі ці технології вже випробувані). Коли ми використовуємо достовірні факти, то даємо на них посилання, аби читач зумів сам перевірити все. Коли ж ґрунтуємося лише на здогадах та аналізі – так і зазначаємо. Ми просимо підтримки всіх, хто може допомогти донести цю інформацію до КПІшників, бо вона життєво важлива!

Будьте пильними!
Посилання на інформаційну листівку: тут, Pdf-версія для друку тут