Питання-ВідповідіДобрий вечір !Моя дочка закінчує навчання в профтехучилищі і для проходження виробничої практики керівництво училища примушує її саму шукати місце проходження практики,надаючи незрозумілий договір від профтехучилища в якому сказано що училище надає місце проходження практики.Жодна установа(і підприємці )відмовляються брати на практику мотивуючи тим що треба за практиканта сплатити налог в розмірі від 700 до 1000 грн.Коли донька сказала що забере документи і не продовжуватиме навчання їй повідомили що не віддадуть поки не поверне виплачену соціальну степендію за період навчання.Чи правомірні дії керівництва навчального закладу,і куди можна звернутися за детальнішою консультацією. Дякую.
Відповідь профкому:

Ми консультуємо лише по КПІ, бо ми профком студентів НТУУ “КПІ” За Вашим питанням – звертайтесь до МОН.