Питання-ВідповідіДоброго дня! Я студентка 5го курсу, в поліклініці КПІ для підпису на ордері вимагають від дівчат проходження гінекологічного огляду, але ж стан мого жіночого здоров*я зовсім не впливає на те, чи можу я знаходитися в колективі. При відмові від огляду зобов*язують написати про це у карту та вказати дату, до якої я повинна принести довідку про проходження огляду, і на ордері ставлять позначку “Поселити до (дата)”. По суті тільки через поселення до гуртожитку вони мають вплив на студентку. Чи правомірні їх дії? Чи може терапевт “керувати” поселенням до гуртожитку?
Відповідь профкому:

За правилами – студент має пройти медогляд і саме лікарі мають встановлювати перелік лікарів, які входять у медогляд.