Питання-ВідповідіДоброго дня! Є таке питання. Вважається, що кімнати 19 гуртожитку розраховані на 4 людей, та в цьому році, у нас в гуртожитку не вистачає студентів, в результаті в багатьох кімнатах мешкають троє осіб. При цьому комендати попереджають про те, що ми будемо платити по 700! грн за трьохмісне проживання. Скажіть, будь ласка, в якому документі записано, що в кімнаті має проживати саме 4 людини(при нормі житлової площі 7 кв.м на людину) навіть при умові що цих студентів просто не вистачає?
Відповідь профкому:

Кімнати розраховані на 3х осіб за санітарними нормами. Останні роки КПІ були змушені порушувати ці норми, щоб студентів не залишати на вулиці. Студенти пишуть у заявах. що погоджуються проживати у 4х.