Питання-ВідповідіCategory: QuestionsПодскажите пожалуйста старший сын перешёл на второй курс ФИОТ ордер у него в восьмое общежитие,младший поступил тоже на ФИОТ на чье имя они должны написать заявление и до какого числа чтобы они жили в одной комнате ?? Переглянути відповідь Профком: на ім”я голови з поселення факультету, а саме це – декан, підписати у заступника декана та у директора студмістечка, але робити це можна лише після зарахування дети приехали 6 августа написать заявление а зам декана по поселению оказался в отпуске.подскажите пожалуйста когда он из него выйдет ??
Відповідь профкому:

можна у районній поліклініці. на гарматній 1. Картку можна не брати, головне звідти взяти довідку про проходження флюрографії

Відповідь профкому: