Питання-ВідповідіСкажіть будь-ласка, на якій підставі адміністрація 11-го гуртожитку заборонила пускати гостей?
Відповідь профкому:

За дорученням ректора, отримали відповідь від директора студмістечка з цього приводу: “Шановний …..!
Не секрет, що криміногенна ситуація в Києві за останні роки погіршилась. Значно підвищилась кількість квартирних пограбувань, в тому числі і в гуртожитках. Зловмисники вдаються до різних хитрощів аби потрапити до гуртожитків, знайомляться на території університету зі студентами, а потім напрошуються в гості.
В зв’язку з тим, що в гуртожитках залишилось менше 25% мешканців, а також з тим, що співробітники гуртожитків мають вихідні, з метою забезпечення безпеки студентів і цілісності майна, було прийняте рішення про те, що в гуртожитках, на час святкових днів, можуть перебувати родичі мешканців, які залишились у гуртожитках, а також всі студенти нашого університету.
Додатково хочу повідомити Вам, що для забезпечення Вашого відпочинку і спокійного проживання, протягом всіх вихідних святкових днів, на прохідних гуртожитків підсилено пропускний режим у вечірній час силами співробітників штабу громадського формування по охороні громадського порядку НТУУ “КПІ”. Також дообладнано гуртожитки камерами відеоспостереження і встановлено камери на вулицях студмістечка.
З повагою,
Олександр Іщенко”