Питання-ВідповідіЯкі умови отримання вільного графіку складання сесії? Чи можу я в даний час (після початку сесії) його отримати?
Відповідь профкому:

За наявності поважних причин (хвороба, сімейні обставини та ін.), що до-кументально підтверджені, окремим студентам директор інституту/декан фа-культету за узгодженням з департаментом навчально-виховної роботи універ-ситету може встановлювати індивідуальний графік складання екзаменів (залі-ків) або ліквідації академічної заборгованості тривалістю не більше місяця з початку наступного навчального семестру. Якщо цей термін є недостатнім для виконання індивідуального графіку, розглядається питання про надання студе-нту академічної відпустки або повторного курсу навчання.