Питання-ВідповідіЗдравствуйте.подскажите пожалуйста по поводу перевода с контракта на бюджет.там есть пункт. Переведення студентів університету, що навчаються за договором (контрактом) з компенсацією вартості навчання за рахунок фізичної або юридичної особи (далі: «на контрактній формі навчання»), на бюджетну форму навчання можливе: за наявності вільних бюджетних місць; за умови, якщо студент вчасно і успішно склав поточну сесію.-что означает успешно?минимум 4,0? Или чем больше тем лучше?и что еще влияет на перевод?может есть какие то дополнительные условия?
Відповідь профкому:

успішне – це без трійок, але кожен факультет рахує совю успішність, відповідно до рішення вченої ради факультету. Можуть враховувати різні ситуації – матеріальний стан, ситуація у сім”ї, наукові досягнення тощо.