Питання-ВідповідіЧому взагалі затримуюсь стипендії? Як це так, що один місяць платять, інший не платять. Тільки, будь ласка, не ставте запитання по типу «який факультет, яка спеціальність?». Не розумію, який зв’язок між факультетами і виплатою стипендій. Має бути завжди вчасно, а не хаос. Дайте чітку відповідь
Відповідь профкому:

Добрий день!
Ми відкриємо таємницю, для чого ми питаємо, який факультет.
Бо дуже багато людей, які питають, НЕ З КПІ.
І, питати, для початку, а чи з КПІ ви – вважаємо недоречним, адже люди мають бачити, що тут написано “Профком студентів КПІ”, а не якогось іншого ЗВО.

Тому причина перша питання “який факультет” – зрозуміти, а чи взагалі з КПІ людина.

Причина друга: може бути зв`язок між факультетами, в залежності від того, коли вони подають накази.
Причина третя, головна: два рази на рік виплата стипендій відбувається невчасно через особливості подання документів до управління праці і соціального захисту.
Їх треба подавати до 5 числа кожного місяця на поточний місяць.
В лютому і в липні це фізично не встигають зробити – і це одна з причин такої затримки.