Питання-ВідповідіДоброго дня! Не з вашого ЗВО. Я З НУ ОЮА. Не прийшла соціальна стипендія за 2 місяці (за листопад та за грудень). Звертався до старости, а у відповідь "звертайся до бухгалтерії, бо університет такими справами не займається". Дзвонив я в бухгалтерію, але там не беруть слухавку. Дзвоню вже з того року і нічого. Але мій один одногрупник отримав соціальну виплату. Може ви підкажете куди мені звертатись? Дякую!
Відповідь профкому:

Добрий день!
Ідіть до президента академії, хай розкаже, хто так підрахував, що Вам не віиплатили стипендію [гарна відсилочка?]

Насправді, бухгалтерія – це і є університет, це його структурний підрозділ.
В невиплаті стипеній може бути дві причини:

1. Недофінансування з боку Мінсоцполітики – тоді треба, щоб університет звертався до них з приводу затримки.
  2. У вас закінчився термін дії підтверджуючих документів – тоді їх треба оновини
  3. В будь-якому випадку, треба отримати відповідь від бухгалтерії.
  4. Якщо Вони не відповідають – треба звертатися до вищого керівництва.