Питання-ВідповідіДобрий день! Мій навчальний заклад обмежив виплату підвищених осіб на всі освітні програми та спеціальності 5 людей, хоча в наказі йде мова у кількості до 6,0% від фактичної кількості студентів денної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за державним замовленням на відповідному факультеті, в навчально-науковому інституті української філології та журналістики, курсі за певною спеціальністю (предметною спеціальністю, спеціалізацією) станом на 1 січня 2024 р. , чи правомірні дії навчального закладу? Дякую за відповідь!
Відповідь профкому:

Добрий день!
Ми володіємо інформацією щодо КПІ – Вам необїхідно звернутися до свого закладу освіти.
Але, за словами МОН (директора департаменту вищої освіти Олега Шарова), якщо ЗВО не виплачує стипендію через недофінансування – то це не суперечить законодавству – ЗВО платить стільки, скільки приходить коштів.
Але, якщо змінюють ліміт стипендіататів ПОСЕРЕД СЕМЕСТРУ – то тут вже є питання