Питання-ВідповідіКогда выплата соц стипендий будет? 3 месяца прошло – 0 выплат. Это типо такой престижный университет где денег нет? Или снова министерство не дало денежек? Так может пора чето начать делать а не сидеть и ждать подачек от министерства, не? Или в гос учреждениях так не принято, как сказали так и будем сидеть молча, цирк.
Відповідь профкому:

Добрий день!
Університет не бере гроші “з тумбочки”, а виплачує їх, залежно від фінансування з Мінсоцполітики.
І воно ще не надійшло для всіх, хто  отримує соціальнц стипендію. Це вони зробили таку процедуру, при якій коштів треба чекати 2-3 місяці здати подачі документів. Але кошти скоро мають бути.
А щодо “престижного університету” так, престижний, можете попитати в колег з інших ЗВО, яка там ситуація з виплатою стипендій.

Розуміємо, що це дуже складна ситуація для всіх отримувачів соцстипендії – Ви можете звернутися до нас за грошовою допомогою (якщо Ви член профспілки)