Шановні студенти КПІ, хочемо дещо пояснити Вам ситуацію, що останнім часом обговорюється у мережі та у студ. колективах.

Дійсно у КПІ планується дистанційне навчання у лютому місяці. Як це буде відбуватись, точний час і все інше – ще визначають. На сьогодні розробляються нормативні документи (накази, розпорядження, листи) з цього приводу. І точну відповідь про дистанційне навчання зможуть надати лише тоді, коли ці документи будуть узгоджені і буде розроблено повністю весь механізм. Тому, прохання до всіх – не робити паніки, не збирати пліток і трішки зачекати.

Стосовно оплати за гуртожиток. Канікули (зимові) будуть у КПІ з 5 січня по 01 лютого. Далі дистанційне навчання (яке зараз планують). Рішення стосовно оплати прийняте, але офіційно доводити його не могли, бо немає ще нормативних документів, про які ми писали вище.

Але, трохи піднімемо завісу, щоб знизити напруження: студенти, які не будуть проживати у гуртожитках у цей час (місяць канікул та дистанційного навчання (не знаємо ще який час) мають виселитись з гуртожитку, здати м”який інвентар, ключі, перепустку (хто виселиться, їх заблокують) і отримати обхідний лист. Після цього, цих студентів буде виведено з бази бухгалтерії, щоб не було нарахування за гуртожиток. Місце у гуртожитку зберігається, але весь цей час студент не зможе зайти до гуртожитку. Ордер виданий у вересні є дійсним весь навчальний рік, тому після зимових канікул брати новий ордер немає необхідності.

Вся інформація стосовно оплати буде доведена до зав. гуртожитків тоді, коли вийдуть офіційні документи про дистанційне навчання.

Всі ці питання Профком студентів узгодив з директором студмістечка. На сьогодні інформація саме така. Без паніки.