!!Інфа по VAB – зняти кошти !!#КПІ #КПИ За зверненнями студентів, щодо неможливості отримання коштів у відділенні банку, як раніше нанадавали інфу, зініціювали і провели зустріч з першим проректором і керівництвом банку. За наданою від заступника голови правління інформацією банк отримав від Нацбанку 2 млрд. грн. для стабілізації фінансової ситуації і голова правління в даний момент підписує договір з міжнародними інвесторами. З понеділка ситуація повинна стабілізуватися і студенти зможуть знімати кошти та розплачуватись картками банку. В разі незмінної ситуаціїї бюджетна комісія КПІ прийме рішення про переведення студентів на інші банки (або за власним бажанням студента) і відповідно буде вирішуватися питання повернення всіх стипендіальних коштів студентам.

Голова Профкому студентів Андрій Гаврушкевич