Новини КПІ

Інформація стосовно виготовлення студ. квитків (дублікатів)

Останнім часом з”явилися звернення студентів щодо відмови у видачі дублікатів студентських квитків факультетами на невизначений термін, без пояснення причин. Розібравшись у ситуацію-надаємо інформацію.

Проблема у видачі МОНом на початку березня наказу з новими вимогами до виготовлення дублікату студквитків. У результаті чого, університет зобов”язаний був оголосити тендер, процедура якого від моменту оголошення до закінчення терміну розгляду можливих судових позовів до 3 місяців. До виходу цього наказу, договір підписувався протягом тижня. 25-28 квітня будуть проведені торги і оголошено переможця, з яким буде підписано договір і факультети зможуть замовляти дублікати. Термін виготовлення – місяць. Тому, дублікати студквитків студенти зможуть отримувати з червня.

Для інформування студентів дану інформацію мною і відповідним відділом було доведено на нараді із заступниками деканів. При виникненні проблем, запитань – звертайтесь до Профкому студентів або до мене

Голова Профкому студентів,

Гаврушкевич Андрій