Шановні студенти,

Більшість з Вас, сьогодні зранку, прочитали повідомлення-відповідь ректора НТУУ “КПІ”. А саме:

Михайло Згуровський Шановні друзі, мене також дуже турбує тенденція погіршення якості навчання і стану гуртожитків в КПІ, яка вималювалася, особливо протягом останніх трьох років. Бачу дві причини: 1. Об’єктивний фактор. Системне завдання шкоди КПІ з боку МОН протягом цього періоду (припинення фінансування розвитку університету, включаючи будівництво, ремонти, комунальні витрати, зменшення на третину фінансування науки, виведення вчених КПІ з різних експертних середовищ, встановлення адміністративних перепон молоді, яка захищає дисертації тощо, на відміну, наприклад, від КНУ ім. Шевченка де фінансування та інші форми підтримки суттєво зростали). 2. Суб’єктивний фактор. Зниження рівня відповідальності, креативності і драйву офіційних осіб КПІ різних рівнів, включаючи ректора. Стосовно місії ректора в сучасних умовах, думаю, що на цій посаді більш ефективним може бути не вчений (яким я завжди намагався бути), а більш молодий менеджер, який буде знаходити нові форми самофінансування, співпраці з бізнесом, меценатства,…). Давайте разом подумаємо про це. Я радо передам естафету людині, яка забезпечить подальший прогрес університету. З повагою. М. Згуровський”

Нас дуже здивувало це повідомлення, як і більшість студентів в університеті.

Отже, голова Профкому студентів Гаврушкевич Андрій та голова Студентської Ради НТУУ “КПІ” Гусак Максим звернулись до Ректора з питанням – “Що це означає?”. Розмова була продуктивною та насиченою. І хочемо Вас запевнити, що КПІ продовжує працювати у своєму звичному режимі, з тим самим керівним складом.

Просимо Вас уважно читати та отримувати інформацію. Як кажуть – “Читайте між строками”.

КПІ та його керівництво подобається не всім у системі освіти, і дуже багато людей, які втратили свою “корону” намагаються зараз полити нашу Альма-Матер брудом. Враховуючи останні події в країні, ми стикаємось з “інформаційною війною”. І лише розум, серце та здоровий глузд допоможе нам побачити правдиву інформацію.

Прохання до всіх – Думати головою і вірити своїм очам!