Новини КПІ

Студенти, що захопили Міносвіти, виголосили свої вимоги

Студентська координаційна рада (СКР) виголосила вимоги студентів на прес-конференції, що відбулась у приміщенні Міністерства освіти й науки України.

Серед вимог:

1. Відсторонення назавжди від виконання обов’язків Дмитра Табачника та Євгена Сулими (виконано частково).
2. Погодження кандидатури на посаду міністра освіти і науки України та його заступників, які відповідатимуть за вищу освіту зі студентською спільнотою, що контролює МОН з 21.02.14 та студентами, що поділяють їх позиції, і призначення відповідних осіб на ці посади.
3. Прийняття на поточній сесії ВРУ законопроекту “Про вищу освіту” №1187-2 за основу та не пізніше наступної сесії в цілому.
4. Забезпечення ефективного розслідування актів насильства та всіх інших випадків незаконних репресій в Україні за період починаючи з 30 листопада 2013р.
5. Проведення аудиту діяльності МОН незалежною комісією у складі фахівців у галузі фінансів та права.