29 березня 2013 р. у Залі Вченої ради Національного технічного університету України “Київського політехнічного інституту” відбулось нагородження переможців локального етапу Європейських інженерних змагань EBEC KYIV’13 та демонстрація їх проектів і конструкцій

EBEC – Європейські інженерні змагання BEST-y – турнір, що проводиться вже 5 років щорічно на базі НТУУ “КПІ”, і є одним з найголовніших проектів Локальної Київської групи BEST, аналоги якої можна знайти чи не в кожному технічному університеті Європи. BEST (Board of European Students of Technology) – це міжнародна студентська організація, що дає змогу студентам з усієї Європи спілкуватися між собою, подорожувати світом, а також приймати участь в різноманітних заходах. Кожен рік КПІшна Локальна група проводить цей івент, щоб тисячі майбутніх інженерів, що навчаються в нашому ВУЗі змогли проявити себе та відчути справжній смак своєї професії.

всі фото тут