Новини КПІ

Наказом МОНмолодьспорту оголошується конкурс на зайняття посади ректора НТУУ «Київський політехнічний інститут»

Сьогодні, на засіданні Уряду України, прийнято постанову Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Статуту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” з метою приведення його у відповідність до законодавства України. Таким чином, урядовим рішенням усунуто перешкоди в оголошенні конкурсу на зайняття посади ректора, які виникали у зв’язку з невідповідністю Статуту цього вищого навчального закладу із законодавством.

У зв’язку з цим, 30 січня 2012 року видано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту № 87 “Про оголошення конкурсу на зайняття посади ректора Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”.