Новини КПІ

Отримай місто повне захоплень! Київська студенська картка у Профкомі студентів НТУУ «КПІ»

Шановні КПІшники!

Ви маєте можливість отримати БЕЗКОШТОВНУ “Київську студентську картку” у Профкомі студентів НТУУ “КПІ”, 7 кабінет.

Що це за картка? -З турботою про студентів міста Києва розроблена “Київська Студентська Картка”. ВМГО “Професіонал” домовилась з найліпшими закладами про все Ваше дозвілля

Ми вивчали дозвілля студентської молоді Києва, і дійшли висновку, що потрібно надати Вам більше інформації де саме Ви можете якісно і цікаво провести час.
В якості соціальної підтримки студентів розроблено дисконтну програму на придбання сервісів сфери послуг (кінотеатри, центри розваг, клуби, боулінг, ресторани, мережі швидкого харчування та інше) та продуктів торгових центрів (брендові магазини одягу та взуття, косметики та спортивних товарів).

Ви отримуєте Київську Студентську картку за активну участь у громадському та студентському житті, за досягнення у навчанні, за участь у конкурсах та внесок у розвиток молодіжних та студентських програм.