У зв`язку з внесенням змін до законодавства України, з 1 жовтня 2014 року зняття з реєстрації та реєстрація громадян проводиться по принципу Єдиного вікна, що значно ускладнює пере поселення та поселення іногородніх студентів НТУУ “КПІ”. Зараз багато студентів переселяються з гуртожиток у гуртожиток, і обов ‘язково повинні проходити перереєстрацію у “єдиному вікні” (де створюються величезні черги). Для того, щоб полегшити переселення студентів Профком студентів НТУУ “КПІ” разом з адміністрацією студмістечка звернулись до Голови Солом`янської районної в м. Києві державної адміністрації з проханням дозволити паспортистам НТУУ “КПІ” самостійно реєструвати студентів, на що ми отримали задовільну відповідь та дозвіл на реєстрацію студентів НТУУ “КПІ”!!!
Наступний етап – дозвіл на реєстрацію близько 4000 іногородніх першокурсників. Сподіваємось на взаєморозуміння Солом`янської районної в м. Києві державної адміністрації.