Новини КПІ Студмістечко

Порядок поселення студентів 1 курсу

Для організованого поселення студенту 1-го курсу пропонується прибути в день, вказаний у виклику на поселення.

Порядок поселення до гуртожитків студентів 1-го курсу:
1. Поселення проводиться з 28 серпня до 27 вересня. Для поселення необхідно прибути в день, зазначений у виклику на поселення.
2. На підставі паспорту (у паспорті повинна стояти відмітка про виписку з постійного місця проживання), листка-вибуття та виклику на навчання необхідно отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку і зареєструватися у нього. Про місце знаходження паспортистів можна дізнатися у завідувача гуртожитком.
3. Пройти медогляд у  студентській поліклініці НТУУ «КПІ» по вул. Янгеля, 18/2 (при собі обов’язково мати довідку з відміткою про проходження флюорографії та довідку про щеплення).
4. Студенти-військовозобов’язані та призовники  повинні стати на військовий облік (31 корпус, каб. 101). – обов”язково мати 2 конверти з марками по Україні (звертайте увагу на марки, має бути 4 грн ) + копія інд. коду.
5. З ордером, відміткою від лікаря та паспортиста (для військовозобов’язаних  та призовників — з відміткою Солом’янського райвійськкомату в м. Києві(1 курс отримує у 31 корпусі з 28.08 по 01.09 серпня) необхідно звернутися до завідувача гуртожитком для поселення.
6. У гуртожитку укласти Угоду (Контракт) (видається при поселенні) з дирекцією студмістечка на проживання у гуртожитку, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», пожежної безпеки та оплатити за проживання  (карта терміналів по КПІ  або у будь якому відділені банку (квитанція) не менше ніж на місяць вперед.
7. Отримати перепустку до гуртожитку в бюро перепусток.