Новини КПІ Студмістечко

Порядок поселення студентів 2—6 курсу.

Підставою для поселення іногороднього студента 2–6 курсів до гуртожитку є його особиста письмова заява голові комісії з поселення факультету/інституту та постійна реєстрація студента за місцем проживання за межами м. Києва.

Незалежно від наявних у студента 2–6 курсів пільг, обов’язковими підставами для поселення є:

• наявність прізвища студента у перевідному наказі на наступний курс навчання або в Наказі про зарахування для студентів 5 курсу;
  • оформлений належним чином обхідний лист;
  • відсутність прізвища студента у списках рекомендованих на непоселення за порушення умов «Угоди на проживання в гуртожитку», «Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НТУУ «КПІ», правил пожежної безпеки.
Студенти, які виконали всі зазначені умови, але після встановлених термінів, поселяються на загальних підставах.
Порядок поселення:
  • Поселення проводиться з 28 серпня до 27 вересня.
  • На підставі паспорту та обхідного листа необхідно отримати у голови комісії з поселення відповідного факультету/інституту ордер на поселення.
  • З ордером необхідно з’явитися до паспортиста свого гуртожитку
  • Пройти медогляд у студентській поліклініці НТУУ «КПІ». (довідку про флюрографію можна привезти з дому, але всеодно її потрібно віддати у КПІшну поліклініку)
  • Сплатити за проживання — у терміналах, що розміщені у гуртожитках КПІ  або у будь-якому відділенні банкує

P.S. Для студентів 5 курсу, що знялись з реєстрації у гуртожитку, підписали “великий” обхідний лист — порядок поселення такий самий, як для студентів 1 курсу.