Новини КПІ

про додатковий набір на факультет військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ»

Згідно з Планом щорічного прийому на навчання студентів вищих навчальних закладів України за програмою підготовки офіцерів запасу в 2012-2013 навчальному році для Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ “КПІ” збільшено обсяги набору на навчання. Тому ОГОЛОШЕНО ПРО ДОДАТКОВИЙ НАБІР СТУДЕНТІВ,

який відбудеться з 10 по 14 вересня 2012 року о 14.00 за адресою Московська 45/1.

З питань додаткового набору звертатись до секретаря приймальної комісії – підполковника Шкрабова Вячеслава Леонідовича за телефоном: 068-240-17-11.

Направлення для проходження військово-лікарської комісії видається на факультеті військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ “КПІ” за адресою вул. Верхньоключова, 4 (колишня Дашавська, 5), кабінет № 201 з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 щоденно, крім суботи та неділі.