Новини КПІ

Роз*яснення на статтю в Українській правді, стосовно перенесення пар.

Шановні студенти,

Сьогодні (17.08.2012, о 12,51) на сайті “Української правди” було викладено статтю про перенесення пар.

Гадаємо за необхідне прокоментувати та роз ‘яснити її.

Кожного року метрополітен звертається до НТУУ “КПІ” з проханням перенести пари з 8.30 на 10.25, для зменшення навантаження на метрополітен. Цей рік не став виключенням. Чому саме зараз акцентували на цьому увагу – нам незрозуміло.

У КПІ неможливо розпочинати всі пари у всіх групах одночасно о 8.30. Якщо переглянути розклад занять, то можна побачити, що один і той самий викладач проводить пару у декількох групах, але на різних парах. Не може він бути одночасно у декількох місцях.

Також, у КПІ є іногородні студенти, які проживають у гуртожитках (близько 13 тис.) і мало хто з них користується метрополітеном під час занять.

Є студенти, які відвідують “воєнку”, на яку потрібно з*явитись на 8 годину ранку.

Виходячи з цього, одночасно на 8.30 всі студенти не йдуть на пари. Є групи, де заняття починається о 10,25, 12,20 тощо.

Підсумуємо – нічого не змінилось з попередніх років.