Новини КПІ

Розпорядження Про підвищення готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-7 від 06.02.2015 Про підвищення готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій

На виконання протоколу селекторної наради під головуванням Прем ‘єр-Міністра України від 23.01.2015 р. з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об ‘єктів інфраструктури, рішення виїзного засідання Кабінету Міністрів України від 26.01.2015 року, рішення Солом ‘янської районної в місті Києві державної адміністрації від 28.01.2015 року № 1/15 та з метою підвищення готовності університету до дій в умовах надзвичайних ситуацій,
ПРОПОНУЮ:
1. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам структурних підрозділів до 12.02.2015 р.:
1.1. організувати інформування працівників, студентів, аспірантів щодо дій у разі загрози та виникнення вибуху, у т.ч. тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності (Додаток 1 no 5-7 06.02.2015 -1.), звернути увагу на підвищення пильності щодо запобігання внесення підозрілих предметів у приміщення університету;
1.2. організувати та провести перевірку санітарно-технічного стану підвальних приміщень, горищ та наявності сторонніх предметів, посилити контроль відповідальними особами за навчальні аудиторії, службові та інші приміщення університету.
2. Начальнику відділу охорони Баранову Ю.Г., керівнику ДНД Кондратюку В.А. посилити профілактичну роботу щодо виявлення підозрілих осіб на території та в приміщеннях університету.
3. Начальнику штабу ЦЗ Нестеренку Ю.В. до 12.02.2015 р. уточнити та довести до керівників структурних підрозділів Плани евакуації та тимчасового розміщення працівників, студентів університету у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації.
4. Контроль за виконання розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.
Ректор М.З. Згуровський