Навчання Новини КПІ

Розпорядження Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості

Розпорядження № 5-66 від 04.06.2015

З метою підвищення вимог до всіх учасників навчального процесу в уншерситеті та створення сприятливих умов для віпочинку викладачів, співробітників та студентів

ПРОПОНУЮ:

1. Встановити строки ліквідації академічної заборгованості за результатами весняної сесії 2014/2015 навчального року:

– на денній формі навчання – з 24.06.2015 р. по 30.06.2015 р. ( прим. – додаткова сесія)

……………………………..

2. Завідувачам кафедр на період ліквідації студентами академічної заборгованості забезпечити два перескладання кожним викладачем.
З. Деканам факультетів/директорам інститутів затвердити графік перескладань на відповідному факультеті/інституті.
4. За наявності поважних причин, що документально підтверджені, окремим студентам може встановлюватись індивідуальний графік складання екзаменів (заліків) за погодженням з проректором з науковопедагогічної роботи Киричком П.О.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Киричка П.О.