Новини КПІ

Студентський форум: Україна -Польща -Європейська спільнота

9-12 травня 2004 року в місті Києві буде проходити студентський форум “Україна – Польща – Європейська спільнота. Розвиваємо співробітництво.”;

9-12 три §Ё< Студентський форум: Україна - Польща - Європейська спільнотаZ 9-12 травня 2004 року в місті Києві буде проходити студентський форум ""Україна - Польща - Європейська спільнота. Розвиваємо співробітництво."©навчальних закладів України та Польщі, а в якості гостей - лідери гстудентських громадських організацій, провідні науковці та громадські діячі.

Мета форуму:

1.Залучити до обговорення шляхів реформування системи вищої освіти в Україні широкі кола студентства. Визначити прийнятні для України принципи Болонського процесу.
2.Зафіксувати проблемні питання в стосунках польського та українського народів, що зумовлюють формування негативних стереотипів та виробити практичні рекомендації щодо їх подолання.
3.Скористатись досвідом польських загальнонаціональних студентських організацій щодо участі в європейських студентських рухах.
4.Формування комунікативної спільноти на українсько-польському молодіжному просторі для постійного обміну досвідом та налагодження співпраці.

План роботи секцій:

1. Освітній простір Європи крізь призму Болонської декларації: пріоритетні для України напрямки інтеграції.
2. Рівень представництва інтересів польських та українських студентів у загальноєвропейських студентських організаціях.
3. Профілактика та подолання негативних стереотипів серед польської та української молоді.

Крім роботи в секціях заплановано ряд культурних та освітніх заходів для поглиблення інтеграційних процесів серед учасників: екскурсії, дискотеки, відвідання театру, лекції експертів із актуальної тематики.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *