Навчання Новини КПІ

Стосовно бази ЄДЕБО та неможливості придбати квиток на потяг. Частина 2.

Інформація стосовно проблеми перевірки студ. квитків у базі ЄДЕБО. Враховуючи проблеми, що ми описали у попередньому повідомленні http://vk.com/studprofkomkpi?w=wall-23661674_5468 на сьогодні було верифіковано лише декілька наказів по бакалаврам та магстрам-спеціалістам. ПРоблема залишається таж сама, у Інфоресурс (організація, яка відповідає за введення цих наказів до бази ЄДЕБО) не можуть провести накази. у яких є студенти з Луганської, Донецької областей та АРК (ті, що були переведені і не відраховані з попередніх місць навчання). Накази складаються не по групам, а по факультетам. Отже, сьогодні з самого ранку ми знову попросили зібратись першого проректора, проректора з перспективного розвитку, Профком студентів та звернулись до МОН з офіційним листом від #КПІ стосовно сприяння верифікування всіх студентів (крім проблемних) у базі ЄДЕБО. Начальник департаменту вищої освіти взяв питання під своє керування. Лист знаходиться вже у приймальні начальника. Чекаємо на результати. #КПІ зробило все, що він нас залежало. Будемо інформувати Вас про хід подій.

з повагою, Голова Профкому студентів А. Гаврушкевич