Шановні студенти.

На Ваші багаточисленні звернення стосовно відсутності реєстрації ваших квитків у базі ЄДЕБО, Профком студентів НТУУ “КПІ” терміново звернувся до першого проректора Якименко Ю.І. та до проректора Новікова О.М. Також, ректором університету було дане доручення вищезазначеним проректорам розібратись у ситуації.

На наше прохання була зібрана нарада та організовано зв”язок з МОН.

Проблема затримки реєстрації виникла з причини того, що студенти, що були переведені з АРК Крим до КПІ не були відраховані з попередніх місць навчання і числились у двох ВНЗ одночасно, чого не може бути. Через це було заблоковано близько 30 наказів.

НТУУ “КПІ” разом з МОН знайшли вихід з цієї ситуації, і сьогодні до вечора всі ці накази з данними по студ. квиткам будуть внесені до бази. Під особистий контроль взято першим проректором.

Прохання у разі і подальшої відсутності ваших даних у базі ЄДЕБО – терміново повідомляти нам.

Дякуємо за Ваші звернення, вибачте за затримку.