Сьогодні повезли документи до казначейства, розносять по банкам. Отже, якщо казначейство проведе кошти, то до вечора, завтра ранок – стипендія буде на картках.

!!!Для тих, хто буде отримувати стипендію у касі – Видача стипендії буде проходити у четвер та п`ятницю з 10.00 до 16.00 #КПІ При собі необхідно мати посвідчення, що засвідчує особу.
Якщо Ви не отримали свої картки у Ощадбанку, Креді Агріколі – то вам потрібно отримати їх, бо стипендію направлять саме туди.

Для факультетів, хто мав отримати картку Укрексімбанк – стипендія буде у касі 1го корпусу.

Також, у касі отримують стипендію студенти-спеціалісти (закінчення університету лютий), які були Надра.

Якщо Ви мали отримати картку одного банку, а зробили собі картку іншого, і повідомили про це 110 кабінет (написали заяву), то стипендія прийде на ту картку, яку ви вказали у заяві.

Якщо у Вашій групі всі отримали стипендію, а Ви ні, то потрібно спершу звертатись у деканат і дізнаватись, чи призначена Вам стипендія на цей семестр, якщо там все добре, тоді у 1й корпус, 110 кабінет дізнатись де ваша стипендія, на якому рахунку.