До 24.01.2014 р. в кім. 160-1 приймаються подання кандидатур на отримання іменних стипендій Президента України, КМУ, ректора НТУУ “КПІ” та ін.

Головна вимога на стипендію Президента та КМУ це відмінник і наукові досягнення, на Ректора – остання сесія на відмінно, ніяких трійок протягом всього періоду навчання, наука+громадська робота
Документ: Саме подання+копія навчальної картки завірена з останньою закритою сесією+підтверджуючі документи (копії тез, фахових статей, дипломів і т.д.)
Зразок подання є в деканаті.

Академічні стипендіі Президента України, КМУ призначаються студентам-відмінникам (тобто, всі сесіі 5,0), які найбільш відзначилися в навчанні та науковій роботі. Стипендія ВНЗ або іменна стипендія, а саме такою є стипендія Ректора НТУУ “КПІ” призначається студентам, які на відмінно здали останню сесію, (бажано не мати трійок взагалі протягом усього періоду навчання), активно займаються науковою та(або) громадською, культурно-спортивною діяльністю в КПІ. Для того щоб подати свою кандидатуру, потрібно в деканаті взяти зразок подання, а також завірену копію навчальної картки з закритою зимовою сесією та копії документів, що підтверджують ваші досягнення ( копії тез конференцій, вахових статей, патентів, дипломів учасника та/або переможця Міжнародних та Всеукраїнських студентських олімпіад і т.д.). І все це необхідно ВЧАСНО (до 24.01.2014 р.) подати до 160 кімнати 1 корпусу.

Консультації у 160 кабінеті, 1го корпусу, тел. 454-94-16