#КПИ #Профком Увага! Увага! Військовий призов-алгоритм дій для студента!!! У зв”язку із подовженням терміну призову до ЗСУ до кінця липня і великим недобором на сьогоднішній день до #КПІ та інших ВНЗ надіслані “повістки” на студентів, які втратили право на відстрочку (були раніше відраховані і поновилися). У КПІ близько 200-студентам. Списки військово-мобілізаційним відділом будуть направлені в деканати. Студенти 4,6 курсу та випускники технікумів, коледжів також попадають в потенційні призовники після 1 липня.

У РАЗІ ОТРИМАННЯ ПОВІСТКИ, з метою отримання відстрочки для подальшого навчання, Ваші дії:
1.студенти, які втратили відстрочку і отримають повістки до завершення сесії-у військкоматі написати заяву про надання відстрочки до 1 липня для можливості здати сесію та надати довідку з деканата про термін сесії до 1 липня;
2. абітурієнтам,випускникам 4 курсу- у військкоматі написати заяву про “надання відстрочки для можливості продовження навчання” та надати довідку з приймальної комісії про подачу заяви та документів на вступ на1, 5 курс (приймальною комісією та військкоматом погоджено шаблон довідки);
3. випускникам 6 курсу, при вступі до аспірантури аналогічні дії, але надати довідку з факультету за підписом декана і печаткою про те, що Ви вступаєте до аспірантури.
Про перебіг подій та зміни будемо інформувати далі. Інформацію отримуємо від військкомату та військово-мобілізаційного відділу.

Голова Профкому студентів НТУУ “КПІ” А. Гаврушкевич