Навчання Новини КПІ

Відновлення видачі додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT)!

Шановні студенти та випускники!

На сьогодні відновлено видачу додатків до дипломів про вищу освіту європейського зразка!

ЩО ДАЄ ДОДАТОК ДО ДИПЛОМА?

• забезпечує міжнародну зрозумілість диплома (кваліфікації вищої освіти);
  • сприяє академічному і професійному визнанню здобутої кваліфікації;
  • надає об’єктивний опис досягнень і компетенцій випускника;
  • сприяє працевлаштуванню випускників як в країні, так і за кордоном;
  • робить навчальний заклад відомим за межами країни.

Кожен бажаючий студент, а також випускник НТУУ “КПІ” (не раніше 2008 року випуску) може отримати такий додаток. Для цього необхідно звернутись до деканату, або на кафедру, та надати заяву з пакетом необхідних документів (приклади заяв додаються).

Заяви можна подати у наступні терміни:

• для студентів за ОКР бакалавр, спеціаліст та магістр – не пізніше ніж за два місяці до закінчення навчання;
  • для випускників НТУУ “КПІ” – в період з 1 по 31 жовтня та з 1 по 30 квітня щорічно.

Зверніть увагу, що студенти та випускники надають різні документи на отримання додатка!

Вартість додатка до диплома про вищу освіту станом на 1 вересня 2014 року становить – 67 грн. 92 коп.

Зразки заяв

джерело http://kpi.ua/