Новини КПІ

Все про безкоштовне відвідування басейну в КПІ

Коли ми (Профспілки) брали участь у формуванні нового закону”Про вищу освіту” – ми прописали в ньому пункт про безкоштовне відвідування студентами басейну їх навчального закладу за окремим графіком
Саме тому у всіх студентів та аспірантів денної форми КПІ ім. Ігоря Сікорського є можливість ходити в басейн безкоштовно:
з понеділка по п’ятницю включно
13. 30 -14.30

15.30-16.30

20.00-21.00
у суботу
13. 30 -14.30
Займатися можна можна 4 рази на місяць

Для забезпечення дотримання санітарних та протиепідемічних норм кількість відввідувачі занять за цим положенням не може перевищувати 20 осіб за одне заняття.
Що необхідно для відвідування:
1. Зареєструватися у формі
2. Прийти у ВИЗНАЧЕНИЙ ЧАС у Профком студентів (Борщагівська, 144а) і отримати своє посвідчення (Видача проходить один раз в місяць, як правило, в останніх числах, тому оскільки списки на відвідування подаються один раз на місяць. Про видачу посвідчень за 3-4 дні з’являтимуться оголошення на наших інформаційних ресурсах.
3. Оформити в сімейного лікаря довідку в  для відвідування басейну – бланк є тут:

Після цього ви можете відвідувати басейн.
Для кожного заняття вам необхідно мати:
1. Рушник
2. Мило (НЕ гель для душу), мочалку
3. Шапочку для плавання
4. Купальний костюм (для хлопців – плавки, для дівчат можна і відкритий купальник, головне – щоб не був дуже відвертим)
5. Тапочки/шльопанці
6. Документ, який посвідчує особу.
7. Довідку для відвідування басейну з поліклініки
8. Власне, посвідчення.