З 24 по 28 березня в НТУУ “КПІ” відбудуться Європейські інженерні змагання EBEC (European BEST Engineering competitions).

Інженерні змагання включають завдання з проектування та моделювання, аналітичні бізнес-кейси, дебати та переговори. Протягом 5 днів учасники мають можливість проявити себе в умовах конкуренції, реалізувати свої креативні конструкторські ідеї та поспілкуватися з представниками компаній. У заході приймуть участь близько 20 команд по 4 людини у кожній, які будуть змагатись у двох категоріях Case Study та Team Design. Змагання відбуваються у декілька етапів: локальний, всеукраїнський та міжнародний рівень. Фінал змагань цього року відбудеться у Ризі (Латвія).

В рамках Інженерних змагань організатори надають можливість студентам КПІ розвинути свої вміння та реалізувати власні ідеї завдяки співпраці з провідними українськими та міжнародними компаніями-партнерами. Цей проект – це нова хвиля розвитку інженерної думки в Україні.
Більше інформації можна знайти за посиланням: http://ebec.org.ua/kyiv

Організатори проекту – міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology), яка діє в 33 країнах Європи на базі 96 університетів. Локальна група BEST Kyiv була заснована у 2008 році в НТУУ “КПІ” та наразі налічує 52 активних учасника. Постійним партнером в організації інженерних змагань є Профком студентів НТУУ “КПІ”